Pro pohyb s dětmi

S příchodem dětí se často otočí rodičům život naruby. Tytam jsou víkendy na horách lyžmo či pěšmo nebo nekonečné cyklovýlety, vymetání bruslařských stezek či jogging.  Nebo že by ne? Jaký si to uděláš...

Ovšem pořídit výbavu pro přepravu vašich ratolestí na tyto nárazové akce není laciná záležitost. A většinu roku nakonec tyto "transportéry" jen zabírají v garáži či sklepě místo, aby si užily svých pár dní slávy na čerstvém vzduchu.                          

Ale ještě je tu jedna možnost - půjčit si věc jen na konkrétní akci. A od toho jsme tu my. 

A co si můžete půjčit?

  • Vozíky Chariot pro 1 i 2 děti.
  • Nosící krosnu na děti Deuter Kid Comfort III
  • Ergonomické nosítko na malé děti Manduca
  • Cyklosedačku Bellelli

Vozíky Chariot

Dětské vozíky jsou moderní a hlavně bezpečná varianta cestování pro aktivní rodiny s dětmi. A značka Chariot je mezi vozíky formule 1. Můžete si vybrat mezi variantou pro 1 nebo 2 děti. Vozíky byly navrženy tak, aby nemohlo dojít k jejich snadnému převrácení a pevná konstrukce ochrání váš nejcennější náklad i v případě nehody. Odpružená kola zase zajistí pohodlí malých cestujících i na nerovném terénu. Díky výměnným adapterům navíc vozík snadno a rychle proměníte a můžete jej využít pro:

  • cyklistiku
  • běh
  • in-line
  • chůzi (po souši i na sněhu jako sáňky)
  • lyžování

Deuter Kid Comfort III

Nejvyšší řada nosítek Deuter bude pro vaše děti cestováním 1. třídou. Šerpovi zajistí pohodlí zádový systém Vari Quick s dobře vypolstrovanými ramenními popruhy i bederním pásem. Výškově nastavitelná dětská sedačka nepostrádá bezpečnostní pás pro připoutání dítěte. Proti slunci ochrání Vaše dítko zabudovaná vysouvací stříška. Úložný prostor má objem 20 l. Pokud si na to troufáte, můžete nést náklad o celkové hmotnosti až 22 kg (a připočtěte ještě 3,5 kg za samotnou krosnu, uff). 

Cyklosedačka Bellelli Tiger Relax

Samonosná polohovatelná dětská cyklosedačka s uchycením na sedlovou trubku. Ergonomická sedačka je polohovatelná v rozsahu 0 - 10° a je vhodná pro kola 26" - 28". Má pohodlné polstrování a 3-bodové uchycení popruhů. Váží 6,4 kg a unese 22 kg. A kolik uvezete vy?

Ergonomické nosítko Manduca

Ne nadarmo vyhrálo toto nosítko dTest. Německá kvalita zpracování, přírodní materiály, tvar navržený fyzioterapeuty a miliony spokojených maminek i dětí mluví za vše. Nosítko je univerzální co do velikosti dítěte (3,5 - 20 kg), tak i možností nošení na břiše, na boku i na zádech. Nás nesčetněkrát zachránilo na túrách, kde jsme v půli cesty slyšeli od malé dcery "mě už bolí nožičky". To pak člověk ocení, že manducu přibalil do batůžku.

Kolik to stojí?

Za každý artikl platí zákazník při převzetí vratnou kauci.

Věci je možné objednat i na delší dobu, než je uvedena v ceníku, cena dle individuální domluvy.

Neotálejte s objednáním

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.